poniedziałek, 25 września

Sonny Dickson udostępnił nowe, wysokiej jakości wideo pokazujące żółtą tylną obudowę rzekomo nadchodzącego „iPhone’a 5C”. Podobne części zostały zaobserwowane już wcześniej w wyciekach zdjęć, ale ten nowy film stanowi kolejne dobre zbliżenie na wygląd powłoki, w tym kilka porównań do innych modeli iPhone’a.

Dickson wydał kilka innych zestawów zdjęć części iPhone’a 5C w ostatnich dniach, w tym części w kolorze zielonym i białym. Inne zdjęcia wykazały, że urządzenie może występować także w kolorze niebieskim i czerwonym.

Choć Apple jeszcze oficjalnie tego nie ogłosił to wiadomym jest,  że planuje wydarzenie medialne w dniu 10 września, na którym firma ma zaprezentować iPhone’a 5S jako następcę obecnego flagowego modelu iPhone 5.”IPhone 5C” może także pojawić się podczas tego eventu jako tańsza alternatywa, że oznaczałoby odejście od dotychczasowej strategii firmy Apple, która kontynuowała sprzedaż starszych modeli po niższych cenach.

Zupełnie nowy iPhone 5C może pozwolić Apple dotrzeć do każdego odbiorcy z różną zasobnością portfela. Spowodowałby także większe ujednolicenie wśród iPhone’ów pozostawiając modele z 4-calowymi wyświetlaczami, portami Lightning oraz być może łącznością LTE-funkcją, której nie posiada obecnie oferowany iPhone 4S, który spadłby do najniższej ceny po wprowadzeniu iPhone’a 5S.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx