sobota, 13 lipca

zegarek i'm watch

Rok 2014 będzie zdecydowanie rokiem inteligentnych zegarków. Powszechnie oczekuje się, że w tym nurcie odnajdzie się także Apple wypuszczając własne urządzenie potocznie nazywane iWatch. Jednak dla tych, którzy nie mogą się już doczekać na oficjalny gadżet Apple powstaje coraz więcej alternatywnych urządzeń dostępnych od ręki. Kolejnych wartym zwrócenia uwagi jest bez wątpienia zegarek „I’m Watch”.

i’m Watch jest idealnym połączeniem najbardziej nowoczesnej włoskiej inżynierii oraz unikatowego i niepowtarzalnego stylu. Wartościowe materiały oraz wysokie standardy konstrukcyjne sprawiają, że jest przedmiotem wygodnym w obsłudze i noszeniu, posiada estetyczny i nowoczesny wygląd oraz jest odporny na uszkodzenia mechaniczne. i’m Watch został zaprojektowany i skonstruowany we Włoszech.

i'm watch-made-in-italy

Zegarek łączy się z iPhone’em za pomocą technologii bluetooth. Jak na każdym takim urządzeniu możemy sprawdzić połączenia przychodzące, nawiązać połączenie, przeczytać i odpisać na smsa, sprawdzić maila i kalendarz. Urządzenie działa na własnym systemie o nazwie „i’m Droid 2”. Daje on wiele ciekawych możliwości w tym odrzucenie połączenia lub zakończenie rozmowy przez potrząśnięcie ręką. System powiadomi Cię jeśli oddalisz się od iPhone’a na większą odległość. Jeżeli zostawimy zegarek na noc nieruchomo przechodzi on w tryb uśpienia oszczędzają baterię – bardzo dobry pomysł.

Zegarek wspiera obsługę wszystkich największych sieci społecznościowych – Facebook, Twitter, Instagram z możliwością podglądania na nim wysyłanych powiadomień.

i’m Watch posiada wbudowane czujniki dające możliwość korzystania z niezliczonych aplikacji. Ponadto, dzięki zintegrowanej technologii Bluetooth, możesz połączyć go z pulsometrami, krokomierzami i innych czujnikami. Razem z wieloma aplikacjami przeznaczonymi dla osób uprawiających sport i fitness, i’m Watch jest Twoim idealnym towarzyszem na treningach.

i'm watch-color-collection-1

Smartwatch i’m Watch dostępny jest w trzech stylach. i’m Watch Color aluminiowy symbolizuje młodość i dynamiczność, i’m Watch Tech tytanowy jest mocny, a zarazem elegancki, natomiast i’m Watch Jewel srebrny lub złoty jest wyrafinowany i unikatowy.

Sklep mC-market jest jedynym oficjalnym sprzedawcą zegarka I’m Watch.

[contentblock id=1 img=gcb.png]  

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx