sobota, 2 marca

Apple rozpoczął sprzedaż zaktualizowanej wersji kontrolera do gier Rotor Riot z nowo dodanymi przyciskami „Home” i „Options”. Kontroler, zaprojektowany do użytku z iPhone’em i iPadem, kosztuje 249 złotych w sklepie internetowym Apple.

Rotor Riot jest reklamowany jako jedyny dostępny obecnie pełnowymiarowy kontroler do gier podłączony do wejścia Lightning. Bezpośrednie połączenie Lightning zapewnia niskie opóźnienia i eliminuje potrzebę bezprzewodowego parowania kontrolera z iPhonem lub iPadem. Kontroler nie ma również baterii, ponieważ jest zasilany bezpośrednio przez urządzenie, do którego jest podłączony. Wbudowane złącze Lightning kontrolera umożliwia ładowanie przelotowe iPhone’a lub iPada podczas użytkowania.

Kontroler nadal jest dostarczany z uchwytem „Zero Gravity” urządzenia w pudełku do użytku z iPhonem 6 i nowszymi. Pełna lista urządzeń kompatybilnych z kontrolerem dostępna jest w sklepie internetowym Apple.

Inne produkty dodane w tym tygodniu do sklepu internetowego Apple to nowe etui na AirTag od OtterBox i Incase czy futerał Incase dla MacBooka Air i 13-calowego MacBooka Pro i nie tylko.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx