środa, 29 czerwca

iPhone 6C

Chiński dostawca części Future Supplier opublikował wycieki zdjęć tego, co ich zdaniem jest tylną obudową tak zwanego „iPhone’a 6C”. Obudowa tylna wygląda podobnie do plastikowego iPhone’a 5C, przy czym dwie istotne różnice wynikają z wycięcia pod lampę Flash LED i dwóch rzędów kratek głośnikowych na dole smartphone’a. Wielkość tylnej powłoki wskazuje, że wielkość ekranu urządzenia może wchodzić w zakres 4-calowy.

iPhone-6c-Rear

Konstrukcja owalnej lampy błyskowej LED i dwa rzędy kratek głośników są również zastosowane w iPhone’ie 5S, co oznacza, że tańszy iPhone 6C może mieć te same wnętrze co właśnie ten smartfon, tyle że z plastikową obudową. Smartfon będzie prawdopodobnie promowany jako najtańsza wersja telefonu obok iPhone’a 6, iPhone’a 6 Plus i iPhone’ów nowej generacji wydanych jeszcze w tym roku.

iPhone-6c-Rear-Bottom-800x600

Apple nie odświeżył iPhone’a 5C, wraz z premierą iPhone’a 6 i iPhone’a 6 Plus w zeszłym roku, co doprowadziło do spekulacji, że smartfon w plastikowej obudowie zostanie wycofany z listy produktowej Apple. W ubiegłym tygodniu stwierdzono jednak, że Apple planuje wydać trzy nowe iPhone’y jeszcze w tym roku, w tym iPhone 6S, iPhone 6S Plus i 4-calowy iPhone 6C.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx