wtorek, 25 czerwca

Według badań udostępnionych przez Display Supply Chain Consultants w raporcie kwartalnym, Apple opracowuje większego 15-calowego MacBooka Air, który może pojawić się w 2023 roku.

Pełny raport jest ograniczony do subskrybentów z branży wyświetlaczy, ale analityk ds. wyświetlaczy Ross Young dostarczył trochę więcej szczegółów na temat tego, czego można się po nim spodziewać. Apple pracuje nad MacBookiem Air, który ma około 15 cali, a maszyna ma zadebiutować wraz z „nieco większym” 13-calowym MacBookiem Air.

Według Younga, większy 15-calowy MacBook Air ma zostać wydany w 2023 roku, ale konkretna data premiery jest nieznana. To nie pierwszy raz, kiedy słyszymy o 15-calowym MacBooku Air, ponieważ już Mark Gurman z Bloomberga powiedział w zeszłym roku, że Apple pracuje nad większym MacBookiem Air z 15-calowym wyświetlaczem.

Wtedy Gurman informował, że Apple „rozważał” zbudowanie większej wersji MacBooka Air, ale nie zdecydował się iść tą drogą. Gurman nie wspomniał, czy Apple całkowicie odrzucił ten pomysł, ale wydaje się, że większy MacBook Air nie został całkowicie porzucony.

Wewnętrzne wiadomości e-mail od Apple, które pojawiły się podczas pozwu sądowego Epic Games przeciwko Apple, również wskazują, że Apple rozważał większego, 15-calowego MacBook Air już w 2008 roku, ale zamiast tego wybrał mniejszy 13-calowy model.

Oczekuje się, że w tym roku Apple wprowadzi przeprojektowaną wersję MacBooka Air, który wprowadzi nowe opcje kolorystyczne i wyeliminuje zwężającą się konstrukcję, ale oczekuje się, że ma ten sam 13-calowy ekran. Będzie niespodzianką, jeśli Apple wprowadzi całkowitą zmianę wyglądu urządzenia w 2022 roku, a następnie większą wersję przeprojektowanego MacBooka Air w 2023 roku, ale jest to możliwe.

Wraz z większą wersją MacBooka Air, DSCC twierdzi, że Apple pracuje nad podstawowym modelem iPada, który może być „nieco większy” niż obecny 10,2 calowy model.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx