sobota, 13 kwietnia

Apple wydał nową aktualizację oprogramowania 4E64 dla słuchawek Beats Fit Pro, które w Polsce pojawiły się w styczniu tego roku, aktualizując wkładki douszne z poprzedniego oprogramowania układowego 4B65, które pojawiło się pod koniec listopada.

Apple nie podaje informacji o tym, co zawiera odświeżone oprogramowania dla Beats Fit Pro, więc nie wiemy, jakie ulepszenia lub poprawki błędów wprowadza to oprogramowanie.

Nie ma standardowego sposobu na uaktualnienie oprogramowania Beats, choć oprogramowanie jest zwykle instalowane bezprzewodowo, gdy wkładki douszne są podłączone do urządzenia z systemem iOS. Umieszczenie Beats Fit Pro‌‌‌‌‌ w etui, podłączenie ich do źródła zasilania, a następnie sparowanie ich‌‌‌‌‌ z iPhonem lub iPadem powinno po krótkim czasie wymusić aktualizację.

Beats Fit Pro to jedne z najnowszych wkładek dousznych Beats firmy Apple, wyposażone w elastyczne końcówki skrzydełek, które utrzymują je w uchu, etui ładujące, silikonowe końcówki, aktywną redukcję szumów, przestrzenny dźwięk z dynamicznym śledzeniem głowy oraz chip H1 do obsługi Hej Siri.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx