niedziela, 19 maja

Na krótko po prezentacji przez Apple nowego komputera Mac Studio, szanowany analityk Apple, Ming-Chi Kuo, przedstawił kilka szczegółów na temat MacBooka Air, kolejnego produktu Mac, którego możemy się spodziewać jeszcze w tym roku.

Według Kuo, tegoroczny MacBook Air będzie miał zupełnie nową konstrukcję i więcej opcji kolorystycznych. Poprzednie plotki sugerowały, że nowy MacBook Air nie będzie już miał zwężającej się konstrukcji, a Apple zamiast tego zastosuje wygląd w stylu MacBooka Pro.

Oczekuje się, że będzie cieńszy i lżejszy i może być dostępny w opcjach kolorystycznych podobnych do opcji kolorystycznych 24-calowego iMaca, takich jak niebieski, zielony, różowy, srebrny, żółty, pomarańczowy i fioletowy. Mówi się również, że ma białe ramki i pasującą białą klawiaturę, a nie czarną.

Kuo mówi, że nowy MacBook Air będzie wyposażony w chip M1, co nie jest zgodne z żadną z plotek, które do tej pory słyszeliśmy. Wszystko, co słyszeliśmy wcześniej o MacBooku Air mówi, że komputer będzie używać zaktualizowanego chipu M2 z 8-rdzeniowym procesorem i 10-rdzeniowym procesorem graficznym, a nawet pojawiły się oznaki takiego układu w macOS Monterey. Mimo to Kuo potwierdził, że następny MacBook Air nadal napędzany będzie układem M1, chociaż sugeruje, że może to być zmodyfikowana wersja tego procesora.

Bez zaskoczenia MacBook Air nie będzie wyposażony w wyświetlacz mini-LED, a Apple zarezerwuje tę funkcję dla swoich modeli MacBook Pro z wyższej półki.

Kuo mówi, że możemy spodziewać się rozpoczęcia masowej produkcji MacBook Air pod koniec drugiego kwartału 2022 roku lub w trzecim kwartale roku.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx