sobota, 24 lutego

Okazuje się, że znów powraca błąd systemu iOS, który sprawia, że aplikacja Wiadomości firmy Apple wysyła potwierdzenia odczytu pomimo wyłączenia tej opcji w Ustawieniach. Liczba użytkowników z tym problemem wydaje się ponownie rosnąć patrząc na doniesienia od użytkowników korzystających z systemu iOS 15.

W systemie iOS, z włączonymi potwierdzeniami odczytu (Ustawienia -> Wiadomości -> Potwierdzaj odczytanie), tekst „Dostarczono”, który dana osoba widzi pod wysłanym przez nią iMessage, zamienia się w „Odczytana”. Ustawienie synchronizuje się na wszystkich urządzeniach Apple zalogowanych do tego samego Apple ID.

W ciągu ostatnich kilku lat pojawiły się sporadyczne doniesienia, że Wiadomości nie zawsze przestrzegają ustawień użytkownika, ale według Glenna Fleishmana z Macworld, błąd wydaje się ponownie pojawiać, tylko tym razem dla większej liczby użytkowników korzystających z najnowszych wersja ‌iOS 15‌.

Niektóre osoby odkryły, że ponowne uruchomienie urządzenia rozwiązuje problem, przynajmniej tymczasowo, ale nie wykryto trwałej poprawki, co sugeruje, że Apple musi coś zmienić w sposobie działania tej funkcji w przyszłej aktualizacji swojego mobilnego systemu operacyjnego.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx