poniedziałek, 15 sierpnia

iphone-7_kolory

Apple wypuści w przyszłym roku aż trzy nowe iPhone’y wynika z najnowszego raportu analityka KGI Securities, Ming-Chi Kuo.

Kuo uważa, że Apple pozostawi dotychczasowy model podstawowy 4,7-calowy z kamerą z jednym obiektywem i wyświetlaczem LCD, 5,5-calowy model z podwójnym obiektywem i wyświetlaczem LCD oraz wprowadzi zupełnie nowy model OLED również z podwójnym obiektywem.

Kuo nie określa rozmiaru ekranu dla zupełnie nowego modelu OLED, który prawdopodobnie zostanie umieszczony jako model premium w przyszłorocznej linii iPhone’ów, ale już wcześniej wspominał, że Apple wprowadzi 5,8-calowego iPhone’a z zakrzywionym wyświetlaczem OLED oraz szklaną obudową w przyszłym roku. Analitycy Barclays niedawno powiedzieli, że Apple wyda w przyszłym roku 5-calowego iPhone’a LCD i 5,8-calowego iPhone’a OLED, oba z zakrzywionymi wyświetlaczami pozbawionymi ramek.

Japońska strona Nikkei również informowała o trzech nowych modelach iPhone’a ze szklaną obudową w przyszłym roku, w tym 4,7-calowym, 5-calowym oraz 5,5-calowym. Raport potwierdził, że jeden z tych iPhone’ów będzie modelem Premium z zakrzywionym wyświetlaczem OLED od krawędzi do krawędzi, który będzie sprzedawany równolegle z dwoma modelami, które mają standardowe wyświetlacze LCD. Analitycy Barclays powiedzieli, że ekran nowego modelu zostanie rozszerzony zarówno pionowo jak i poziomo.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx