wtorek, 25 czerwca

Jak podaje Mark Gurman z Bloomberga, w przyszłym roku Apple wprowadzi na rynek cztery nowe modele MacBooka z chipami z serii M3.

W swoim najnowszym newsletterze „Power On” Gurman poinformował, że nowe 14- i 16-calowe modele MacBooka Pro wyposażone w chipy M3 Pro i M3 Max przeszły już testy sprawdzające konstrukcję (DVT), co oznacza, że urządzenia zbliżają się do masowej produkcji. Uważa on, że postęp prac nad nowymi urządzeniami wskazuje, że ich premiera prawdopodobnie nastąpi między początkiem 2024 roku a wiosną, co będzie odzwierciedlać przybliżone ramy czasowe, w których zostały wprowadzone w tym roku modele M2 Pro i ‌M2‌ Max MacBook Pro.

Nowe 13- i 15-calowe modele MacBooka Air z chipem M3 również przeszły już testy weryfikacji inżynieryjnej (EVT), czyli wcześniejszą fazę testów produkcyjnych urządzeń prototypowych. Gurman twierdzi, że dzięki temu premiera MacBooka Air nowej generacji nastąpi najwcześniej wiosną i latem przyszłego roku, co może również odzwierciedlać ramy czasowe premiery obecnych modeli, które miały miejsce na WWDC w czerwcu 2022 i 2023 roku.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx