środa, 19 czerwca

Apple wypuści podobno odświeżone iPady już we wtorek, 17 października. Firma może zaprezentować nowy model podstawowego iPada, zaktualizowanego iPada Air i iPada mini 7.

Informację taką podał Supercharged, który powołuje się na źródła „zaznajomione z planami Apple”. Wszystkie odświeżone iPady będą miały podobno dość niewielkie zmiany w specyfikacji. Zaprezentowany w marcu 2022 roku iPad Air M1 otrzyma aktualizację o szybszy czip M2. Podobnie iPad mini otrzyma szybszy czip A16 Bionic.

Nie jest jasne, jaką aktualizację otrzyma podstawowy model iPada, ale powinna być podobna do innych tabletów. Mogą pojawić się w nim również drobne ulepszenia związane z łącznością, ale to wszystko.

Apple zazwyczaj ogłasza nowe iPady co roku w październiku, więc raport brzmi wiarygodnie. Biorąc pod uwagę niewielkie odświeżenie logiczne jest, że Apple nie będzie w tym celu organizował specjalnej konferencji. Tablety zostaną ogłoszone prawdopodobnie w komunikacie prasowym we wtorek, 17 października.

Nowe iPady powinny trafić do przedsprzedaży natychmiast po ich ogłoszeniu, 17 października. Do sprzedaży powinny trafić mniej więcej tydzień później. Krążą także pogłoski, że Apple wypuści iOS 17.1 i iPadOS 17.1 do 24 października, kiedy to prawdopodobnie nowe iPady trafią do sklepów detalicznych.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx