niedziela, 19 maja

Twitter oficjalnie ogłosił dzisiaj nową usługę subskrypcji „Twitter Blue”, która oferuje możliwość cofania tweetów, zapisywania ich w zakładkach, tryb czytnika, opcje motywów kolorystycznych i nie tylko.

Twitter opisuje nową subskrypcję jako dającą „dostęp do ekskluzywnych funkcji i korzyści, które przeniosą ich wrażenia z Twittera na wyższy poziom”. Twitter Blue obecnie oferuje:

  • Foldery zakładek: sposób na zarządzanie i porządkowanie zapisanych tweetów.
  • Cofnij tweet: Możliwość podglądu i poprawiania tweeta przed jego opublikowaniem. Użytkownicy mogą ustawić konfigurowalny minutnik do 30 sekund, aby kliknąć „cofnij”.
  • Tryb Czytnika: łatwiejsze czytanie długich wątków, zamieniający je w czytelny tekst dla bardziej płynnego widoku.
  • Dostosowanie wizualne: możliwość wybrania niestandardowej ikony aplikacji na ekranie głównym urządzenia oraz szeregu motywów kolorystycznych w aplikacji.
  • Dedykowana obsługa klienta: Dostęp do dedykowanej subskrypcji obsługi klienta na Twitterze.

Twitter wyjaśnił, że „będzie słuchać opinii i z czasem tworzyć jeszcze więcej funkcji i korzyści dla swoich subskrybentów”. Istnieje również nowe konto @TwitterBlue oferujące na bieżąco informacje o nowych funkcjach i umożliwiające dzielenie się opiniami.

Usługa Twitter Blue jest od dziś dostępna w Kanadzie i Australii z miesięczną opłatą 3,49 CAD lub 4,49 AUD. To pierwsze kraje w których oficjalnie się ona pojawia, choć Twitter twierdzi, że ta początkowa faza pomoże im „uzyskać głębsze zrozumienie tego, co sprawi, że korzystanie z Twittera będzie bardziej spersonalizowane” przed uruchomieniem jej w innych krajach. Wiemy już, że usługa będzie kosztować w Polsce 13,99 złotych miesięcznie.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx