poniedziałek, 27 maja

Firma Satechi ogłosiła dziś wprowadzenie na rynek „Aluminum Stand & Hub” czyli aluminiowej podstawki i hubu dla iPada, który został zaprojektowany, aby połączyć przenośność tabletu z możliwościami komputera stacjonarnego w wyjątkowej, składanej obudowie.

W aluminiowej podstawce dostępnych jest aż sześć portów, w tym port HDMI 4K obsługujący do 60 Hz, port ładowania USB-C, port danych USB-A, czytnik kart SD, czytnik kart micro SD oraz gniazdo audio.

Aluminum Stand & Hub ma na celu podniesienie iPada ponad biurko zmieniając go w funkcjonalną stację roboczą z wieloma opcjami kąta widzenia. Przymocowany do stojaka iPad może być używany jako ekran główny, ekran dodatkowy, płótno do rysowania lub centrum do rozmów FaceTime.

Podobnie jak wszystkie produkty Satechi, stojak ma aluminiową konstrukcję, która ma pasować do aluminium urządzeń Apple, aby uzyskać opływowy wygląd komputera stacjonarnego. Stojak ma możliwość złożenia na czas kiedy nie jest używany lub na czas podróży.

Aluminiowy stojak do iPada Pro można kupić na stronie internetowej Satechi za 99,99 dolarów. Osoby dokonujące zakupu bezpośrednio w Satechi mogą uzyskać 20% zniżki, korzystając z kodu promocyjnego IPADPRO.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx