wtorek, 18 czerwca

Wszystko wskazuje na to, że Twitter przez pomyłkę potwierdził swoje plany uruchomienia nowego poziomu subskrypcji o nazwie „Twitter Blue”, z nową opcją zakupu, która jest teraz dostępna w sklepie iOS App Store.

Pod zakładką „Zakupy w aplikacji” dostępna jest teraz opcja „Twitter Blue”, która kosztuje 13,99 zł, chociaż obecnie ta funkcja nie jest aktywna w aplikacji na iOS.

Opcja zakupu w aplikacji Twitter Blue została odkryta przez Jane Manchun Wong, która już wcześniej udostępniła szczegóły o Twitter Blue, które zostały znalezione w kodzie Twittera dla iOS.

Twitter Blue będzie zawierał opcję „Cofnij tweet”, która zatrzymuje tweet przez określony czas przed wysłaniem, aby można było go cofnąć, oraz „Tryb czytnika”, który ułatwia czytanie długich wątków.

Dostępne będą również nowe kolory motywów do wyboru i niestandardowe ikony aplikacji, a także funkcja Kolekcje do zapisywania i organizowania ulubionych tweetów, aby ułatwić ich znalezienie w przyszłości.

Nie jest jasne, kiedy Twitter Blue będzie dostępny, ale opcja zakupu w aplikacji sygnalizuje, że funkcja zostanie uruchomiona w najbliższej przyszłości.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx