wtorek, 27 lutego

Umoove_Experience

Umoove, izraelski startup rozwijający mobilną technologię śledzenia ruchu twarzy i oczu, udostępniła nową grę,  w której demonstruje swoje obecne postępy prac nad śledzenia ruchu za pomocą przedniej kamery iPhone’a.

Umoove Experience: The 3D Face & Eye Tracking Flying Game to prosta aplikacja, która pozwala użytkownikom lot nad fikcyjną wsią odbywający się za pomocą delikatnych ruchów głowy, które są wykrywane przez kamerę. Celem gry jest zbieranie ukrytych butelek mikstur rozsianych po krainie, obracając i przesuwając głową. Gra wykorzystuje również gesty dotykowe służące w tym samym czasie do kontrolowania prędkości lotu.

Umoove

Umoove rozwija swoją technologię śledzenia twarzy i oczu od 2010 roku, a obecna gra służy jako proste demo obrazujące w jaki sposób system może być wykorzystywany w innych aplikacjach i grach w przyszłości. Jak w demo gry, która łączy w sobie ruchy głowy z dotykiem, celem Umoove jest uzupełnienie tradycyjnej kontroli ekranu przez dotyk, a nie jej zastąpienie.

Umoove przekazał obecnie indyjskim programistom bezpłatną wersję SDK do włączenia technologii śledzenia twarzy do swoich aplikacji i gier. Firma prowadzi również rozmowy z producentami sprzętu o dodanie technologii do przyszłych urządzeń.

Umoove Experience: The 3D Face & Eye Tracking Flying Game możecie pobrać z App Store za darmo i sami przetestować jak Wam się podoba taki sposób kontroli aplikacji. Polecam bo zabawa całkiem niezła.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx