środa, 17 kwietnia

Twitter wypuścił aktualizację swojej aplikacji na iOS, która wprowadza zapowiadaną przede wszystkim w Stanach Zjednoczonych cenę 8 dolarów miesięcznie za subskrypcję planu Twitter Blue w zamian za weryfikację na platformie i inne korzyści, takie jak mniejsza liczba reklam i odpowiedzi priorytetowe.

Zgodnie z notatką dodaną do aktualizacji użytkownicy Twittera w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Kanadzie, Australii i Nowej Zelandii będą mogli subskrybować Twitter Blue i zostać automatycznie zweryfikowani za pomocą niebieskiego znaczka „znacznika” zaraz po uruchomieniu subskrypcji.

Według menedżera produktu Twittera, pomimo aktualizacji aplikacji, nowy plan Twitter Blue nie jest jeszcze dostępny, a Twitter przeprowadza testy „w czasie rzeczywistym”. Niektórzy użytkownicy mogą zobaczyć zmiany w swojej aplikacji po aktualizacji, ponieważ Twitter testuje nowy plan.

Nowa usługa subskrypcji była szeroko komentowana w ciągu ostatnich kilku tygodni, a nowy właściciel Twittera, dyrektor generalny Tesli Elon Musk, obiecał, że ograniczy to spam na platformie. Raporty sugerują, że przycisk edycji, wcześniej oferowany tylko płatnym subskrybentom Twitter Blue, zostanie w przyszłości udostępniony wszystkim użytkownikom Twittera.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx