sobota, 2 marca

Firma TSMT, kluczowy dostawca wyświetlaczy mini-LED dla nowo ogłoszonego 12,9-calowego iPada Pro, był w stanie sprostać wyzwaniom technicznym związanym z produkcją wyświetlaczy mini-LED, które będą używane w nadchodzących 14 i 16-calowych, przeprojektowanych modelach MacBooka Pro.

Jak donosi DigiTimes, TSMT początkowo borykał się z ograniczeniami produkcyjnymi związanymi z płytkami drukowanymi i materiałami klejącymi w wyświetlaczach mini-LED dla nadchodzących modeli MacBook Pro. Jednak po dostosowaniu swoich technik TSMT zwiększył wskaźniki wydajności produkcji do ponad 95%.

Oczekuje się, że przeprojektowane 14- i 16-calowe modele MacBooka Pro będą wyposażone w chipy Apple Silicon nowej generacji, pozbawione paska dotykowego Touch Bar, jednak z powrotem wyposażone w magnetyczny kabel zasilający MagSafe oraz całkowicie nowy wygląd z portem HDMI i czytnik kart SD.

Emocje związane z nowymi modelami MacBooka Pro, które będą skierowane do profesjonalnych użytkowników wzrosły od czasu premiery chipa M1 w listopadzie. Można oczekiwać, że następny chip, prawdopodobnie z oznaczeniem M1X lub M2, będzie charakteryzował się znacznie większą wydajnością i znacznie poprawioną energooszczędnością.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx