niedziela, 24 września

Apple planuje wypuścić dwa nowe modele MacBooków Pro wyposażonych w port HDMI i czytnik kart SD w drugiej połowie 2021 roku twierdzi w najnowszej notatce dla inwestorów analityk Ming-Chi Kuo.

O powrocie czytnika kart SD po raz pierwszy poinformował w zeszłym miesiącu Mark Gurman z Bloomberga. „Przewidujemy, że dwa nowe modele MacBooka Pro firmy Apple w drugiej połowie 2021 roku będą miały kilka znaczących zmian w projekcie i specyfikacji” – napisał Kuo. „Niektóre z praktycznych zmian dla użytkowników dotyczą wyposażenia w czytnik kart SD i port HDMI”.

W zeszłym miesiącu Kuo powiedział, że Apple planuje zupełnie nowe 14-calowe i 16-calowe modele MacBooka Pro z kilkoma zmianami, w tym powrót klasycznego złącza ładowania MagSafe z zrywanym kablem zasilającym, usunięcie paska Touch Bar, nowy wygląd z ostrymi krawędziami i powrót większej liczby portów wbudowanych w notebooki w celu rozszerzenia łączności. Mark Gurman z Bloomberga powtórzył wiele z tych szczegółów w swoich raportach.

Kuo powiedział, że tajwańska firma Genesys Logic będzie wyłącznym dostawcą czytnika kart SD w modelach MacBooka Pro z 2021 roku.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx