środa, 8 lutego

Jak podaje Deadline, Apple TV+ wygrał aukcję na nowy film science-fiction z Tomem Hanksem, którego premiera ma się odbyć serwisie streamingowym jeszcze w tym roku. Raport mówi, że film prawdopodobnie będzie pretendentem do nagród w sezonie.

Film zatytułowany „Finch” opowiada historię mężczyzny, robota i psa, którzy tworzą niezwykłą rodzinę. Hanks wciela się w rolę Fincha, inżyniera robotyki, który przez dekadę mieszkał w podziemnym bunkrze po tym, jak został jednym z nielicznych ocalałych z „kataklizmu słonecznego”, który pozostawił świat w pustkowiu – wyjaśnia raport.

Finch tworzy robota (granego przez aktora „Get Out” Caleba Landry’ego Jonesa), który ma pilnować jego psa Goodyeara. Następnie cała trójka wyrusza w „niebezpieczną podróż na odludny amerykański Zachód”, gdy Finch odkrywa radość z życia.

Według raportu, film wyreżyserował Miguel Sapochnik, który „wyreżyserował jedne z najbardziej ambitnych odcinków Gry o tron”. Będzie to drugi film z udziałem Hanksa, który zadebiutuje w Apple TV+ po zeszłorocznym „Greyhound”.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx