sobota, 13 lipca

Źródła z łańcucha dostawców firmy Apple podały podobno szczegółowy plan spółki z Cupertino na rok 2012, obiecując trzy nowe urządzenia iOS do końca roku. Jednym z nich będzie, jak można się spodziewać, szósta generacja iPhone’a, ale przed nim ujrzymy nowego, 7-calowego iPada.

Co więcej, Nowy iPad ma być zastąpiony przez jeszcze nowszy, którego premiera ma nastąpić w czwartym kwartale tego roku.

Przed dalszą częścią artykułu powiemy tylko, że plotki te znów pochodzą z serwisu DigiTimes. Mimo że witryna ta opublikowała w przeszłości kilka dokładnych raportów na temat nadchodzących produktów Apple, niektóre ze swoich najnowszych plotek są mocno nieprawdopodobne.

Najnowsze opierają na firmie Pegatron Technology, firmie, która służy jako alternatywny partner montażu do Foxconn dla wielu produktów firmy Apple. Na ich stole wylądowały podobno zamówienia na iPhone’a nowej generacji. Według źródeł, Pegatron już poszerzył swój sprzęt i zasoby do pracy nad produkcją urządzenia, które podobno zadebiutuje we wrześniu.

To tylko 11 miesięcy od premiery iPhone’a 4S, a to oznacza, że Apple po raz kolejny przesunąłby swój terminarz premier iPhone’a, choć w sumie tylko nieznacznie. Firma z Cupertino oderwała się w ubiegłym roku od tradycyjnego czerwca, kiedy to prezentowała swoje nowe urządzenia. Zatem zapowiedź nowego iPhone’a w październiku może mieć sens i tym razem.

Kolejne informacje skupiają się wokół 7-calowego iPada mini, którego wiele osób wyczekuje już od dawna. Ma on zadebiutować jeszcze przed nowym iPhone’em i ukazać się w sierpniu. Raport nie daje żadnych informacji na temat urządzenia, inne niż to, że zostanie wyprodukowany on przez Foxconn, który już teraz montuje niemal wszystkie urządzenia firmy Apple.

Najbardziej wątpliwa informacja w tym raporcie dotyczy czwartej generacji iPada, który według źródeł zadebiutuje w czwartym kwartale 2012 roku. Ponownie, nie ma informacji o samym urządzeniu – raport stwierdza jedynie, że „10-calowy iPad ma zostać zaprezentowany w czwartym kwartale, według tajwańskiego producenta w łańcuchu dostaw”.

Czy zatem w tym roku zobaczylibyśmy aż trzy iPady? Choć wydaje się możliwe, że iPad mini zadebiutuje wreszcie przed końcem roku to sugestia, że ​​zobaczymy kolejnego iPada w czwartym kwartale wydaje się absurdalna.

Podobne plotki twierdzące, że Apple wypuści dwa iPady w 2011 r. zaczęły krążyć wkrótce po premierze iPada 2, który zadebiutował w marcu ubiegłego roku. Większość szybko odrzuciła wtedy te pogłoski i mamy wrażenie, że i tym razem należy zrobić podobnie.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
mgmiter
mgmiter
12 lat temu

nawet w tego iPada mini już coraz mniej wierzę 😉

World Idol
World Idol
12 lat temu

Odkąd nie ma Steve’a Apple jakoś straciło swój geniusz i upodabnia się do przeciętnych korporacji. Za dużo produktów, zbyt małe zmiany, ciągłe błędy. Czyżby jeden człowiek miał tak wielki wpływ na całą firmę?

2
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx