poniedziałek, 27 maja

W związku z drugą rocznicą śmierci Steve’a Jobsa przypadającą jutro, prezes Apple Tim Cook wysłał krótkiego maila do pracowników firmy z refleksjami o Jobsie i wpływie jaki wciąż ma na niego i firmę. W treści maila możemy przeczytać: 

Jutro przypada druga rocznica śmierci Steve’a. Mam nadzieję, że każdy zastanowi się nad tym, o co znaczył dla nas wszystkich i dla świata. Steve był niesamowitym człowiekiem i pozostawił świat lepszym miejscem. Myślę o nim często i znajduję ogromną siłę we wspomnieniach jego przyjaźni, wizji i przywództwa. Pozostawił po sobie firmę, którą tylko on mógł zbudować, a jego duch zawsze będzie fundamentem Apple. Będziemy nadal czcić jego pamięć, poświęcając się pracy, którą tak bardzo kochał. Nie ma większego hołdu jego pamięci. Wiem, że byłby dumny z Was wszystkich.

Na kilka tygodni po śmierci Jobsa, Apple udostępnił fanom możliwość pozostawiania wpisów kondolencyjnych udostępnionych potem na stronie internetowej firmy. Przeprowadził potem prywatną uroczystość dla pracowników firmy. Firma uczciła pierwszą rocznicę śmierci Steve’a w ubiegłym roku zdjęciem i specjalnym pokazem slajdów oraz wiadomością od Tim’a Cook’a zamieszczoną na pierwszej stronie apple.com.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

 

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx