sobota, 15 czerwca

Na polski rynek trafiły właśnie nowe modele ochronnych futerałów i aktówek na komputery przenośne Apple z serii Thule Gauntlet: Thule Gauntlet MacBook Pro® Attaché (dla komputerów 13” i 15”) oraz Thule Gauntlet MacBook Pro® Sleeve (Macbook 12/13/15”). Nowości charakteryzują się stylowym, eleganckim wzornictwem, wysokim poziomem ochrony oraz tym, że pozwalają na korzystanie z komputerów bez konieczności wyjmowania ich z futerałów.

Thule wprowadza na polski rynek 5 nowości z serii Thule Gauntlet – dwie stylowe aktówki przeznaczone dla użytkowników komputerów Macbook Pro/Macbook Air 13” oraz Macbook Pro 15”, a także trzy wersje futerału Thule Gauntlet MacBook/Macbook Pro® Sleeve dopasowanego do komputerów Apple z ekranami o przekątnych 12/13/15”. To idealne akcesoria dla użytkowników, którzy często podróżują i pracują „w terenie”, w związku z czym chcieliby zadbać o maksymalne bezpieczeństwo swoich komputerów.

Dodajmy, że zarówno aktówki, jak i futerały oferują zbliżony wysoki poziom ochrony i podobny zestaw funkcji – główna różnica pomiędzy nimi polega na tym, że aktówki wyposażone są w pasek pozwalający na noszenie ich na ramieniu i oferują dodatkowe przegródki na dokumenty, powerbank i inne akcesoria, zaś smukłe, niskoprofilowe futerały idealnie nadają się do przenoszenia samego komputera w biurze czy transportowania go w plecaku czy walizce.

Co istotne, choć produkty Thule projektowano z myślą o komputerach firmy Apple, to z powodzeniem można je wykorzystać również do przenoszenia laptopów innych firm (z ekranami o przekątnych do 11” w przypadku Thule Gauntlet MacBook® Sleeve 12″, do 12” w przypadku Thule Gauntlet MacBook® Sleeve 13″ oraz do 14” dla Thule Gauntlet MacBook Pro® Sleeve 15″).

Cechami wspólnymi wszystkich nowych modeli są m.in. formowana wtryskowo, skorupowa ochronna obudowa (zapewniająca wysoki poziom ochrony i możliwość korzystania ze sprzętu bez wyjmowania z etui), a także wzmocnione narożniki i wewnętrzna wyściółka, które chronią sprzęt przed uderzeniami i zarysowaniami, zapewniając skuteczną ochronę newralgicznych elementów komputerów.

Aktówki Thule Gauntlet MacBook Pro® Attaché dostępne są w kolorze czarnym, zaś futerały z serii Thule Gauntlet MacBook Sleeve w trzech wariantach kolorystycznych – czarnym (Black), niebieskim (Majolica Blue) oraz bordowym (Bordeaux). Ceny nowości zaczynają się do 215 zł. Pełną specyfikację serii Thule Gauntlet oraz informacje o kompatybilności z poszczególnymi modelami notebooków znaleźć można na stronie Thule.

Dystrybutorem nowych produktów Thule Gauntlet oraz innych plecaków i toreb na sprzęt komputerowy i fotograficznych Thule jest firma Impakt.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx