wtorek, 27 lutego

Jeśli kiedykolwiek chcieliście poprzytulać się do urządzenia Apple, to firma Throwboy ma nowy projekt na Kickstarterze, który może być interesujący. Nowa kolekcja Iconic Pillow zawiera wybór miękkich poduszek zaprojektowanych tak, by wyglądały jak produkty Apple.

Kolekcja zawiera pięć poduszek nawiązujących wyglądem do komputera Apple II wydanego w 1977 roku, pierwszego Macintosha wydanego w 1984 roku, iMaca G3 wydanego w 1998 roku, iPoda wydanego w 2001 roku i iPhone’a wydanego w 2007 roku.

Każda z pięciu poduszek zawiera hafty i detale, które sprawiają, że wygląda jak produkt na wzór którego została zaprojektowana. Poduszka z 1984 roku ma na przykład tęczowe logo (nie logo Apple, ze względu na znak towarowy), stację dyskietek i otwory wentylacyjne po bokach.

Poduszka w kształcie iPoda zawiera dwukolorowy korpus, kółko i ekran, a iPhone zawiera przycisk Home, głośnik oraz srebrno-czarny schemat kolorów z oryginalnego urządzenia.

Według Throwboya, wszystkie poduszki wykonane są z ultra miękkiego, 100-procentowego, wegańskiego drobnoziarnistego pluszu, z dokładnym haftem, tkanymi etykietami oraz wypełnieniem z polifibry. Każda poduszka ma wymiary około 13 x 5 x 13 cali i waży zaledwie około 1 kg.

Pierwsi dostawcy mogą otrzymać jedyną w swoim rodzaju kultową poduszkę za 27 dolarów, potem ceny wzrosną do 33 dolarów. Ceny za dwie poduszki zaczynają się od 54 dolarów, podczas gdy wszystkie pięć można kupić od 135 dolarów.

Konkretne ceny dla każdego poziomu są dostępne na stronie projektu Kickstarter, a ceny będą się różnić po wyczerpaniu poszczególnych pól dla pierwszych inwestorów.

Throwboy planuje rozpocząć wysyłkę pierwszych poduszek w styczniu 2019 roku. Podczas gdy terminy realizacji projektów Kickstarter są często opóźnione, Throwboy jest firmą o ugruntowanej pozycji, która od dziesięcioleci produkuje ekscentryczne poduszki, więc prawdopodobnie jest to realny czas dostawy.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx