wtorek, 25 czerwca

Teufel zaprezentował słuchawki AIRY TWS. Jest to model będący następcą popularnych AIRY TRUE WIRELESS. Nowe douszne słuchawki zostały wyposażone w przetworniki HD o długim skoku membrany, Bluetooth 5.0 z AAC, inteligentne sterowanie dotykowe oraz pojemną baterię. Nowy, ergonomiczny kształt w połączeniu z silikonowymi nakładkami zapewnia wygodną pozycję w uchu.

Wszechstronność w nowej odsłonie

AIRY TWS wykorzystują połączenie Bluetooth 5.0 z AAC co pozwala na bezprzewodowe odtwarzanie muzyki w wysokiej jakości oraz oglądanie filmów bez opóźnień mowy. Przetworniki HD o długim skoku membrany dostarczają panoramiczny dźwięk stereo o szerokim spektrum częstotliwości. Wysokie tony charakteryzują się precyzją, a niskie i średnie – ciepłym, mocnym brzmieniem. Słuchawki wyposażone są również w funkcję inteligentnego sterowania dotykowego oraz sterowania głosowego przez Asystenta Google. Dzięki czterem precyzyjnym mikrofonom mogą być wykorzystywane również do prowadzenie rozmów telefonicznych czy konferencji przez popularne aplikacje.

airy-tws-all-colours

Niezakłócona wygoda

Nowy kształt AIRY TWS zapewnia wygodę i odpowiednie ułożenie słuchawki w uchu nawet podczas długich sesji odsłuchowych. Aby idealnie dopasować słuchawki do ucha i w pełni wykorzystać ich dynamikę, w zestawie znajdują się adaptery silikonowe w aż pięciu rozmiarach – od XS do XL. AIRY TWS charakteryzują się również dobrą pasywną redukcją zewnętrznych hałasów, dzięki czemu nic nie zakłóca muzyki podczas słuchania. Dodatkowo dzięki zgodności z normą IPX3 słuchawki są odporne na pot czy deszcz.

Precyzyjna kontrola

Użytkownik może wygodnie zarządzać odtwarzaniem muzyki, regulować jej głośność, odbierać połączenia przychodzące, a także uruchomić asystenta głosowego dzięki czułym sensorom dotykowym, znajdującym się na każdej słuchawce.

Pełnia energii nie tylko w muzyce

AIRY TWS po pełnym naładowaniu odtwarzają muzykę przez ponad 6 godzin. Kompaktowe etui z funkcją powerbanku wyposażone jest w złącze USB–C i wydłuża czas pracy aż do 26 godzin. Umieszczone na nim trzy diody LED sygnalizują poziom naładowania baterii. W przypadku telefonów z systemem iOS lub Android, po otwarciu etui następuje automatyczne parowanie z słuchawkami.

Cena i dostępność

Słuchawki AIRY TWS są dostępne już teraz kolorach Night Black, Silver White, Steel Blue oraz Pale Gold w cenie 449 zł na stronie www.teufelaudio.pl/. W zestawie znajdują się adaptery silikonowe w pięciu rozmiarach oraz kabel ładowania (USB typu A na USB typu C). Tak jak w przypadku wszystkich słuchawek dousznych firmy Teufel, prawa i lewa słuchawka, etui oraz zestaw wkładek silikonowych będą wkrótce dostępne osobno w sklepie internetowym.

Przegląd wszystkich funkcji:

  • Bezprzewodowe słuchawki douszne z przetwornikami liniowymi HD zapewniają dobrą pasywną redukcję szumów.
  • Bluetooth 5.0 z AAC do bezprzewodowego przesyłania muzyki w jakości podobnej do płyty CD ze Spotify, Amazon Music, YouTube, Apple Music i Co., pozwala na oglądanie video bez opóźnień dźwięku.
  • Ponad 6 godzin odtwarzania na jednym ładowaniu. Z wykorzystaniem ładowania z etui całkowity czas odtwarzania wynosi ponad 26 godzin.
  • Inteligentny panel dotykowy na słuchawce do sterowania odtwarzaniem, przyjmowania połączeń przychodzących, uruchamiania asystenta głosowego oraz regulacji głośności.
  • Ochrona przed bryzgami wodnymi zgodnie z normą IPX3, słuchawki są odporne na lekki deszcz i pot.
  • Funkcja systemu głośnomówiącego do bezprzewodowego telefonowania, rozmów przez Skype, Facetime i Zoom obsługiwana przez cztery mikrofony.
  • Sterowanie głosowe przez Google/Siri z bardzo dobrym zrozumieniem mowy.
  • Wyświetlanie poziomu baterii na etui. Automatyczne parowanie słuchawek po otwarciu etui.

Więcej informacji na temat produktów Teufel: https://www.teufelaudio.pl/

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx