niedziela, 21 lipca

Aby uczcić Dzień Ochrony Danych Osobowych ustanowiony na 28 stycznia, Apple udostępnił krótki film, w którym aktor Nick Mohammed znany z serialu komediowego Apple TV+ „Ted Lasso” dowiaduje się o funkcjach prywatności iPhone’a.

Mohammedowi w filmie towarzyszy Von, który jak twierdzi Apple, jest prawdziwym specjalistą w sklepie Apple Tower Theatre w Los Angeles.

Film skupia się na kilku funkcjach ochrony prywatności, takich jak Ochrona prywatności poczty, Inteligentne zapobieganie śledzeniu i Przejrzystość śledzenia aplikacji.

W specjalnie zorganizowanych sesjach szkoleniowych Today at Apple zatytułowanych „Taking Charge of Your Privacy with iPhone”, które odbędą się we wszystkich Apple Store na całym świecie od 28 stycznia firma pomoże użytkownikom lepiej zrozumieć funkcje ochrony prywatności oraz sposoby ochrony swoich danych.

„W Apple koncentrujemy się na projektowaniu urządzeń, funkcji i usług, które zapewniają użytkownikom kontrolę nad ich danymi osobowymi” — powiedział Erik Neuenschwander, dyrektor Apple ds. prywatności użytkowników. „Przez lata zintegrowaliśmy zaawansowane mechanizmy kontroli prywatności z naszymi systemami operacyjnymi. Ten film i nasze nowe sesje Today at Apple pokażą użytkownikom, jak mogą skorzystać z niektórych oferowanych przez nas funkcji i zrozumieją, w jaki sposób prywatność jest w centrum wszystko, co robimy”.

Więcej szczegółów dostępnych jest na stronie internetowej firmy Apple dotyczącej prywatności.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Daniel
1 rok temu

Konieczna lektura, dla każdego posiadacza iPhone

1
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx