sobota, 25 maja

WhatsApp od zeszłego lata pracuje nad zaktualizowaną aplikacją na komputery Mac, która oferować będzie natywną obsługę chipów Apple Silicon. Od dziś wersja beta aplikacji jest dostępna dla wszystkich użytkowników WhatsApp, którzy chcą ją wypróbować.

Jak informuje WABetaInfo, aplikację na Mac z natywną obsługą Apple Silicon można pobrać ze strony internetowej WhatsAppWersja beta była wcześniej dostępna dla ograniczonej liczby osób z dostępem do TestFlight, ale WhatsApp rozszerza testy przed oficjalnym wydaniem. Należy pamiętać, że to wciąż wersja beta, więc niektóre funkcje mogą nie działać jeszcze zgodnie z oczekiwaniami.

Komputery Mac z chipami Apple silicon mają dostęp do opartej na elektronach wersji Intel aplikacji WhatsApp dla komputerów Mac za pośrednictwem Rosetty 2, ale jest to pierwszy raz, kiedy natywna wersja została szeroko udostępniona. Aplikacja zoptymalizowana pod kątem chipów „serii M” będzie działać szybciej i zużywać mniej zasobów na komputerach z układami M1, M1 Pro, M1 Max, M1 Ultra, M2, ‌M2‌ Pro i ‌M2‌ Max.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx