sobota, 15 czerwca

Jeżeli zastanawiacie się czy ekran Apple Watch będzie odporny na zarysowania, niezależny serwis iPhone’ów iPhonefixed dostał w swoje ręce szafirowe przykrycie wyświetlacza Apple Watch i postanowił zbadać je właśnie pod tym kątem. Serwis chciał sprawdzić tym samym słowa Apple, jakoby szafirowy wyświetlacz był całkowicie odporny na zarysowania.

Serwis przeprowadził pokrywę wyświetlacza poprzez różne testy, pocierając ją o kamienny mur, drapiąc ją za pomocą monety, klucza i papieru ściernego, a kończąc na potraktowaniu powierzchni ekranu młotkiem i wiertarką. W wyniku przeprowadzonych testów iPhonefixed dowodzi, że obietnica Apple o odporności na zarysowania wyświetlacza jest całkowicie trafna, a po wszystkich tych próbach na wyświetlaczu nie pojawiła się ani jedna rysa.

Apple promuje pokrycie wyświetlacza powłoką szafirową jako materiał „idealny dla ochrony” wyświetlacza Retina w Apple Watch. Spowodowane jest to oczywiście tym , że szafir jest drugim po diamentach, najtwardszym, przezroczystym materiałem na planecie.

Zobaczcie test w całości poniżej:

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

4 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anon
Anon
9 lat temu

Zauważyliście, że Apple jak coś powie to tak jest w praktyce? Podobnie było z TouchID czytnik lini, który w przypadku samsunga był niewypałem a Apple odwaliło kawał dobrej roboty. Tak też jest w przypadku szkła na zegarku Apple obiecali i i zrobili to o czym mówili.

Bartłomiej Jończy
Bartłomiej Jończy
Reply to  Anon
9 lat temu

Tak. Mimo, że Apple często jest nieco w tyle jeśli chodzi o pomysły, to jeśli już coś wdrażają, to robią to tak, żeby dało się tego używać. Co z tego, że np. NFC było w innych telefonach dużo wcześniej, skoro nikt go nie wykorzystywał? Z punktu widzenia programisty iOS też mogę powiedzieć, że zarówno Android jak i Windows Phone są baaardzo daleko w tyle pod względem spójności i dopracowania (szczególnie Android).

Kuba
Kuba
9 lat temu

Kiedy bedzie mozna go dostać w Polsce?

jaa
jaa
9 lat temu

co to za testy ?? co to byly za uderzenia tym mlotkiem ? dajcie mi te szkielko ja je przetestuje normalnie ( bez przesady oczywiscie)

4
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx