wtorek, 18 czerwca

T10i-banner-rev01

Producent wysokiej klasy słuchawek RHA ogłosił, że ich flagowe słuchawki dokanałowe – RHA T10i zostały laureatem tegorocznej edycji nagrody RedDot Design Award: Product Design.

Niemiecka nagroda Red Dot po raz pierwszy została przyznana w 1954 roku i w tym roku konkurs będzie obchodził 60 – lecie swojego powstania. Red Dot to największy i najbardziej prestiżowy konkurs dla projektantów na świecie. Nagroda w kategorii „Product Design stanowi wyróżnienie innowacyjności produktu, wysokiej funkcjonalności, ergonomii oraz trwałości.

RHA T10i - reddot design award 2015

W tegorocznym konkursie brało udział ponad 4 928 zgłoszeń od designerów oraz firm z 56 krajów świata. Jury konkursu składające się z 38 sędziów osobiście testowało wszystkie nominowane produkty, debatując i dyskutując nad wyborem laureatów. “Słuchawki RHA T10i zostały jednym z tegorocznych zwycięzców RedDot 2015 za jak to ujęto bezkompromisową fachowość i wyjątkową odwagę̨… w stosunku do najbardziej uznanych w branży.

Komentując tą nagrodę, Lewis Heat, dyrektor RHA powiedział: „Jesteśmy zachwyceni uznaniem, z jakim spotkały się̨ T10i wygrywając szczególną nagrodę jaką jest RedDot. Bycie docenionym przez panel sędziowski podkreśla nasze starania w dostarczaniu najlepszego dźwięku, wykorzystując innowacje techniczne i przykładając wyjątkową wagę̨ do wysokiej klasy designu.”

Flagowe RHA T10i są wysokiej klasy słuchawkami dokanałowymi (IEM – in ear monitors), zbierającymi na całym świecie nagrody za pionierskie wykorzystanie technologii wytłaczanej ciśnieniowo stali, rozwiązań akustycznych oraz jakości wykonania. Mające swoją premierę swoją w zeszłym roku T10i wykorzystują składane ręcznie przetworniki, obudowy ze stali nierdzewnej, dopasowany przewód prowadzony wokół ucha oraz system filtrów, umożliwiających dostrojenie brzmienia do indywidualnych preferencji słuchacza.

Oficjalna prezentacja RHA T10i odbędzie się w Red Dot Design Museum w Essen, Niemcy, 29 czerwca podczas największej na świecie wystawy współczesnego designu.

Już wkrótce napiszemy więcej o samych słuchawkach kiedy to będziemy mieli okazję przyjrzeć się im z bliska. Warto podkreślić, że marka RHA obok Beats jest drugą najbardziej promowaną przez Apple w swoich salonach na całym świecie. W Polsce produkty nabyć można w salonie audio Stereo Stereo w Warszawie oraz przez sieć salonów Cortland.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx