poniedziałek, 20 maja

applewatch-kopia

Zgodnie z danymi analitycznymi przedstawionymi przez Slice Intelligence, szacunkowa liczba wstępnych zamówień na Apple Watch złożonych 10 kwietnia wyniosła 957 000. Firma twierdzi, że prawie dwie trzecie (62%) klientów zakupiło 42mm model Apple Watch Sport w kolorze Space Gray i to on jest najpopularniejszym modelem sprzedawanym w pierwszym dniu.

Projekcja sprzedaży Slice Intelligence opiera się na danych z e-kwitów od 9080 kupujących online, którzy zdecydowali się zezwolić na analizę ich paragonów. Raport stwierdza, że 71% zamówionych 10 kwietnia Apple Watch było w rozmiarze większym – 42 mm, a 32% klientów wybrało, aluminiową wersję Sport 38mm w porównaniu do 24% kupujących zdecydowanych na model ze stali nierdzewnej.

Apple-Watch-Bands-Slice-Intelligence

Raport dodaje, że 40% dotyczyło modeli Apple Watch Sport z aluminium w kolorze Space Gray, zaraz przed modelami ze srebrnej stali nierdzewnej na poziomie 34%, srebrnego aluminium w sportowym modelu Apple Watch na poziomie 23% i czarnej stali nierdzewnej na poziomie 3 %. Sprzedaż Apple Watch Edition nie została ujawniona.

Istnieje wiele zmiennych, które należy uwzględnić przy interpretacji tych szacunkowych wstępnych zamówień Apple Watch, w tym podstawowy fakt, że zostały ograniczone tylko do Stanów Zjednoczonych i prawdopodobnie ekstrapolowane na podstawie stosunkowo niewielkiej puli konsumentów. Apple nie podał wciąż oficjalnych wyników sprzedaży Apple Watch, ani nie przedstawił komentarza do prawdziwości tych danych, więc dokładną liczbę wstępnych zleceń Apple otrzymamy pewnie już wkrótce.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Kuba
Kuba
9 lat temu

Ciekawy jestem kiedy w Polsce bedzie.

1
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx