niedziela, 19 maja

Według serwisu AppleInsider, Apple poinformował producentów akcesoriów dla Apple Watch, że będą musieli przejść na zastosowanie modułu szybkiego ładowania.

Szybkie ładowanie Apple Watch zostało wprowadzone wraz z Apple Watch Series 7 w 2021 roku, umożliwiając szybkie ładowanie urządzeń od 0 procent do 80 procent w około 45 minut. Apple najwyraźniej początkowo miał niedobory nowszego modułu ładowania, co zmusiło niektórych producentów akcesoriów MFi do korzystania ze starszej, wolniejszej technologii. Obecnie Apple koncentruje się wyłącznie na produkcji modułów szybkiego ładowania.

Do 31 sierpnia 2023 roku firmy mogą nadal przesyłać plany dotyczące akcesoriów, które obejmują oryginalny, niewymagający szybkiego ładowania wariant modułu ładowarki Apple Watch (C162). Moduł C162 dostarczany przez firmę Apple nie będzie już dostępny w ramach programu MFi od 30 września 2023 roku. Najwyraźniej później dostępny będzie tylko moduł szybkiego ładowania (C962). Uważa się, że Apple pobiera od producentów większą opłatę za moduł C962 niż za jego poprzednik, co oznacza, że niektóre istniejące akcesoria mogą zanotować wzrost cen.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx