poniedziałek, 20 maja

W ramach promocji Apple Music na PlayStation, Apple oferuje właścicielom PlayStation 5 aż do sześciu miesięcy bezpłatnego dostępu do usługi przesyłania strumieniowego Apple Music.

Właściciele PlayStation 5 będą musieli zalogować się do PlayStation Network, pobrać aplikację Apple Music i postępować zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, aby zaakceptować ofertę. Użytkownicy będą musieli zalogować się przy użyciu konta Apple ID lub je utworzyć.

Witryna PlayStation sugeruje, aby gracze używali Apple Music do tworzenia spersonalizowanej listy odtwarzania z grami, której będą mogli słuchać przed, w trakcie i po sesjach rozgrywki.

Promocja Apple Music jest dostępna wyłącznie na PlayStation 5 i należy z niej skorzystać na konsoli PlayStation 5. Bezpłatny dostęp mogą uzyskać tylko nowi i zakwalifikowani, powracający abonenci Apple Music, więc nie jest to oferta dostępna dla obecnych abonentów. Nowi subskrybenci otrzymają sześć miesięcy ‌Apple Music‌, a powracający subskrybenci otrzymają pięć miesięcy.

Z oferty Apple będzie można skorzystać do 15.11.2024. Po upływie sześciu miesięcy subskrypcję można kontynuować lub zakończyć.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx