wtorek, 5 grudnia

Aplikacja Instagram została zaktualizowana o szereg ulepszeń, które mają zapewnić użytkownikom więcej możliwości edycji treści przed ich udostępnieniem.

Instagram dodał ponad 20 nowych filtrów, za pomocą których można poprawić wygląd zdjęć i jest to pierwsza aktualizacja filtrów od kilku lat. Niektóre filtry dodają subtelne zmiany kolorów, inne całkowicie zmieniają wygląd, dodając rozmycie i inne efekty. Wszystkie filtry mają suwak intensywności, który pozwala dostosować ostateczny wygląd.

Oprócz nowych filtrów uproszczono interfejs publikowania. Łatwiej jest znaleźć konkretne zdjęcia z rolki aparatu dzięki ulepszonym podglądom oraz możliwości powiększania i wyszukiwania według słów kluczowych.

Instagram korzysta ze swojego modelu sztucznej inteligencji Segment Everything, aby umożliwić użytkownikom tworzenie niestandardowych naklejek na podstawie własnych zdjęć i filmów lub kwalifikujących się zdjęć i filmów udostępnianych na Instagramie. Te funkcje są obecnie testowane i mogą nie być dostępne dla wszystkich.

W przypadku Rolek Instagram testuje opcje skalowania, przycinania i obracania poszczególnych klipów, a ponadto dostępne są opcje dodawania z centrum klipów w celu tworzenia „treści bardziej zapadającej w pamięć”. Interfejs Rolek został zaktualizowany, aby ułatwić znajdowanie narzędzi takich jak Głośność czy Efekty, a także dodana została funkcja cofania i ponawiania.

Dodano również sześć nowych czcionek i stylów tekstu. Należy pamiętać, że te funkcje są dopiero wdrażane i nie są obecnie dostępne dla wszystkich użytkowników.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx