wtorek, 18 czerwca

Sony ogłosił dziś, że Apple Music jest od teraz dostępne na konsoli PlayStation 5 oferując pierwszą pełną integrację serwisu streamingowego na konsolę do gier.

Apple Music na PS5 umożliwia subskrybentom odtwarzanie ponad 90 milionów utworów, a także wielu wyselekcjonowanych list odtwarzania i stacji radiowych bezpośrednio z konsoli. Aplikacja obsługuje również odtwarzanie teledysków w rozdzielczości do 4K.

‌Apple Music‌ pozwala użytkownikom słuchać na różne sposoby, w tym w tle lub podczas gry. Teledyski obsługują również ciągłe odtwarzanie podczas nawigowania do i z aplikacji Apple Music.

Użytkownicy mogą uzyskać dostęp do Apple Music również podczas gry, naciskając przycisk PS na kontrolerze bezprzewodowym DualSense, aby uzyskać dostęp do Centrum sterowania i karty funkcji muzycznych. Karta funkcji muzycznych może wyświetlać rekomendacje Apple Music pasujące do aktualnie odtwarzanej gry, prezentować listy odtwarzania z biblioteki użytkownika, a nawet oferować opcje odtwarzania list odtwarzania Apple Music przeznaczonych specjalnie do gier.

Użytkownicy PS5 mogą pobrać aplikację Apple Music z przestrzeni multimediów i po prostu postępować zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, aby połączyć swoje konto Apple Music. Proces polega na zeskanowaniu kodu QR z urządzenia Apple lub ręcznym wprowadzeniu danych uwierzytelniających Apple ID. Firma Apple również zaktualizowała dziś swój dokument wsparcia dla Apple Music na telewizorach Smart TV, aby uwzględnić konsole do gier.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx