czwartek, 23 maja

Choć Microsoft w zeszłym roku poinformował, że kończy wsparcie klawiatury SwiftKey na iPhone’a, to zaledwie kilka tygodni później wycofał się i poprosił użytkowników, aby „byli na bieżąco” z pojawieniem się nowych funkcji.

Firma spełniła teraz swoją obietnicę dzięki nowej aktualizacji, która, co być może nie jest zaskoczeniem, integruje swojego wszechobecnego chatbota Bing AI z aplikacją klawiatury.

Istnieją trzy składniki nowej integracji Bing z SwiftKey: Wyszukiwanie, Czat i Tone. Jak sugerują nazwy dwie pierwsze funkcje umożliwiają użytkownikom przeszukiwać sieć bez opuszczania aplikacji i czatować z Bing, aby zadawać dodatkowe zapytania. Microsoft twierdzi, że z tych funkcji można korzystać, gdy rozmawiasz ze znajomym i chcesz na przykład wyszukać coś w trakcie rozmowy.

Trzecia funkcja, Tone, jest znacznie ciekawsza. Została zaprojektowana, aby ułatwić użytkownikom bardziej efektywną komunikację, umożliwiając Bing działanie jako redaktor i przeredagowanie tekstu w celu dopasowania do pożądanego tonu rozmowy.

Jak opisuje to Microsoft: „Niezależnie od tego, czy starasz się być formalny w swoich służbowych wiadomościach e-mail, czy też uczysz się nowego języka i potrzebujesz pomocy w doborze słów, funkcja Tone zapewni Ci ochronę, która sprawi, że Twoje słowa zabrzmią bardziej profesjonalnie, swobodnie, uprzejmie lub wystarczająco zwięźle jak na post społecznościowy”.

Po zaktualizowaniu SwiftKey użytkownicy zobaczą ikonę Bing nad klawiaturą, a dotknięcie jej spowoduje wyświetlenie trzech nowych funkcji. Każdy może korzystać z funkcji wyszukiwania, ale dostęp do Tone i Chat wymaga od użytkowników zalogowania się na swoje konto Microsoft, które musi zostać zatwierdzone, aby uzyskać dostęp do nowej wersji zapoznawczej Bing.

[AKTUALIZACJA] Aplikacja działa z językiem polskim

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Piotr
Piotr
1 rok temu

Jak nir obsługuje polskiego? Nawet słowa podpowiada i swipe działa.

1
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx