wtorek, 16 sierpnia

Hello Baby

Jak można świętować przyjście na świat nowego członka rodziny? Jeśli jesteś super fanem Apple i byłym kierownikiem ds. szkoleń dla zespołu Apple Store Online jak Andreas Kleinke odpowiedź jest prosta. Ogłosić to w ten sam sposób, jak Apple przedstawia swoje nowe produkty.

Zastosowując minimalistyczny design Apple, Kleinke stworzył stronę internetową dla swojego nowego syna Jonatana, opisując go jako „20-calową obudowę unibody”, „dziesięć starannie wyrównanych palców” i „maksimum głośności aż do 120 dB. „. Strona stwierdza, że ​​tryb uśpienia rodzica jest domyślnie wyłączony, a „bełkot” zainstalowany jest jako wstępny język, choć dodatkowe pakiety językowe także są dostępne.

Kleinke mówi, że wpadł na ten pomysł, gdy był w Kalifornii w grudniu ubiegłego roku. „Dopiero co dowiedzieliśmy się, że będziemy rodzicami. Zatrzymaliśmy się w firmowym sklepie Apple w Cupertino, i zobaczyłem niemowlaka z napisem na ubranku „Brand new mini” wyjaśnia. Tak rozpoczęła się burza mózgu Kleinke, który czym bardziej zbliżał termin pojawienia się swojego dziecka, tym bardziej myślał o tym, jak najlepiej przekazać tą wiadomość znajomym i rodzinie.

I tak oto powstała strona, którą w całości zobaczyć możecie pod adresem Jonathanhenry.de. Strona ze względu na spore zainteresowanie bywa przeciążona, ale próbujcie.

site-640x1662

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Shottas
Shottas
7 lat temu

„2 iSight camera in retina resolution” to słaby wzrok ma ten dzieciak

1
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx