piątek, 19 kwietnia

Spotify wprowadza nową funkcję “Rozszerz” dla użytkowników Spotify Premium, która ułatwi dodawanie rekomendacji muzycznych do playlist.

Funkcja “Rozszerz” stworzona jest dla wszystkich tych, którzy chcieliby skorzystać z pomocy podczas dodawania piosenek do swoich playlist, aby poszerzyć swoje muzyczne horyzonty o nowych artystów lub dobrać utwory, które wpasują się w wybrany nastrój. Funkcja zapewnia spersonalizowane rekomendacje muzyczne, które ułatwią użytkownikom tworzenie składanek, a jednocześnie pozwala na zarządzanie nimi w prosty sposób.

W jaki sposób działa “Rozszerz”:

  • Aby włączyć lub wyłączyć funkcję, należy nacisnąć przycisk “Rozszerz” znajdujący się u góry każdej z playlist.
  • Pomiędzy pozycjami z playlisty wyświetlą się nowe, zaproponowane piosenki. Polecony utwór pojawiać się będzie po każdych dwóch piosenkach dodanych przez użytkownika. Maksymalna liczba rekomendacji na jednej playliście to 30.
  • Aby dodać poleconą piosenkę na stałe do swojej playlisty, należy nacisnąć ikonę “+” znajdującą się obok każdego nowego utworu.
  • Piosenki dodane przez użytkownika nigdy nie znikną, a funkcję “Rozszerz” można w każdej chwili wyłączyć jednym kliknięciem.

W ciągu następnego miesiąca funkcja “Rozszerz” będzie dostępna na systemy iOS i Android dla wszystkich użytkowników Premium w wybranych krajach, także w Polsce.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx