piątek, 14 czerwca

Niedawno Apple obchodził 20 rocznicę powstania iMaka G3. Z tej okazji Spigen stworzył serię etui dla iPhone’a X zaprojektowanych w hołdzie dla kolorowych komputerów iMac, które przywróciły reputację i przychody Apple, a także ustawiły firmę jako silną, z którą należy się liczyć.

Nowe obudowy Spigen Classic C1 są dostępne w szeregu odcieni zaprojektowanych tak, aby pasowały do oryginalnych kolorów pierwszych iMaków, takich jak Bondi Blue, Ruby, Sage i Graphite. Spigen wprowadza na rynek nową linię produktów przez serwis Indiegogo, a ich ceny zaczynają się już od 18 dolarów.

Każde etui Classic C1 składa się z trzech komponentów. Jej wewnętrzna srebrna powłoka wykonana jest z miękkiego, elastycznego materiału, który idealnie pasuje do iPhone’a. Jest ona wyposażona w układy chipów i baterii w stylu iMac, z wycięciem, które pozwala widzieć logo Apple iPhone’a.

Wewnętrzna skorupa łączy się z dwuczęściową powłoką zewnętrzną, wykonaną z półprzezroczystego plastiku, która wsuwana jest na iPhone’a. Ponieważ jest przezroczysta, zewnętrzna powłoka pozwala na wyeksponowanie wyglądu wewnętrznej powłoki, nadając obudowie wygląd 3D w stylu iMac, który jest dość atrakcyjny i konieczny dla fanów klasycznych projektów iMac.

Ze względu na  to, że obudowa jest wielowarstwowa, jest grubsza niż niektóre inne etui oferowane przez Spigen, ale zapewnia atrakcyjny wygląd iMaca, który łączy się z solidną ochroną. Miększy wewnętrzny komponent w połączeniu z twardą plastikową obudową ochroni iPhone’a przed łagodnymi zachlapaniami, zadrapaniami i innymi uszkodzeniami.

Spigen oferuje także inne etui oparte na klasycznym wzornictwie oryginalnego iPhone’a. Dostępny obok obudowy C1, Classic One oferuje prosty srebrno-czarny wzór, który zmienia iPhone X w coś podobnego do pierwszego iPhone’a. To etui jest prostsze niż C1 z pojedynczą warstwą i bez skomplikowanych elementów, ale będzie idealny dla tych, którzy chcą eleganckiego wzoru.

Pierwsi nabywcy Indiegogo mogli zamówić etui Classic C1 za jedyne 18 dolarów, ale obecnie najniższa cena to 22 dolary. Jeśli Spigen dostanie wystarczającą ilość zamówień, odblokowane zostaną dodatkowe kolory, w tym winogronowy i borówkowy. Spigen planuje rozpocząć wysyłkę etui Classic C1 do nabywców w czerwcu.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx