środa, 17 kwietnia

Nothing, marka należąca do założyciela OnePlusa, Carla Pei, ogłosiła, że jej bezprzewodowe słuchawki douszne Nothing Ear (1) mają teraz obsługę Siri, co stawia je na równi z konkurencyjnymi słuchawkami Apple AirPods.

Słuchawki Ear (1) posiadają konstrukcję douszną, aktywną redukcję szumów, tryb kontaktu i etui ładujące z bezprzewodowym ładowaniem zgodnym z Qi i portem USB-C, chociaż szybkie parowanie jest obsługiwane tylko na urządzeniach z Androidem.

Słuchawki douszne Ear (1) kosztują w Polsce około 470 złotych co jest praktycznie o połowę mniej niż AirPods Pro firmy Apple, ale oferują wiele takich samych funkcji, jak konstrukcja premium, ANC, tryb kontaktu, wodoodporność IPX4 i 24 godziny pracy na baterii z etui ładującym. Teraz oferują również wsparcie Siri.

 

Niektóre funkcje, takie jak Bluetooth 5.2, trzy mikrofony na jedną słuchawkę i waga samych słuchawek dousznych są w rzeczywistości lepsze na papierze niż w AirPods Pro, ale brakuje im oczywiście funkcji specyficznych dla Apple, takich jak automatyczne parowanie z chipem H1.

Wypuszczone na rynek w lipcu 2021 roku z dużym marketingowym szumem słuchawki douszne Ear (1) od czasu premiery odnotowały imponującą sprzedaż w liczbie ponad 400 000 sztuk. Dostępne są w kolorze czarnym lub białym i są pierwszym produktem Nothing. Założyciel Nothing powiedział wcześniej, że firma planuje wypuścić połączony ekosystem nowych urządzeń, który wykroczy daleko poza prawdziwe bezprzewodowe słuchawki.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx