piątek, 19 kwietnia

W związku z faktem, że wszystkie cztery modele iPhone’a 15 mają być wyposażone w port USB-C zamiast Lightning, Apple musi przenieść na USB-C również kilka podstawowych akcesoriów.

Do masowej produkcji trafiły podobno słuchawki EarPods ze złączem USB-C wynika z dzisiejszego tweeta opublikowanego przez znane z trafnych przecieków konto ShrimpApplePro.

Nowe słuchawki EarPods łączyłyby się bezpośrednio z portem USB-C w modelach iPhone 15 bez potrzeby korzystania z przejściówek. Przewodowe słuchawki douszne Apple są obecnie dostępne ze złączem Lightning lub wejściem słuchawkowym 3,5 mm, a obie wersje kosztują 119 złotych.

Słuchawki EarPods stały się mniej popularne od czasu, gdy Apple wypuścił bezprzewodowe słuchawki AirPods w 2016 roku i usunął gniazdo słuchawkowe z iPhonów, jednak dla wielu osób wciąż pozostają przystępną cenowo opcją. Słuchawki EarPods zapewniają również proste przewodowe słuchanie typu plug-and-play, z wbudowanym pilotem i bez konieczności ładowania lub parowania.

Oczekuje się, że Apple ogłosi linię iPhone’a 15 we wrześniu, a nowe słuchawki EarPods prawdopodobnie zostaną wprowadzone na rynek mniej więcej w tym samym czasie. Analityk Apple, Ming-Chi Kuo, wcześniej twierdził, że inne akcesoria, takie jak etui ładujące AirPods, akumulator MagSafe i trio Magic Keyboard/Trackpad/Mysz, również zostaną w przyszłości przełączone na USB-C.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx