czwartek, 25 kwietnia

Apple pracuje nad zaktualizowaną wersją Apple Watch Ultra z ulepszonym wyświetlaczem microLED, ale urządzenie zostanie wypuszczone dopiero w drugiej połowie 2025 roku twierdzi analityk rynku wyświetlaczy Ross Young.

Young uważa, że zegarek Apple Watch z microLED został „przesunięty” najwcześniej do 2025 roku, co oznacza, że plotki o premierze w 2024 roku mogą być już nieaktualne. Na początku tego roku Young podał możliwą datę premiery w 2025 roku, ale teraz przesunął swoją prognozę na drugą połowę tego roku.

Mark Gurman z Bloomberga potwierdził prace Apple nad zegarkiem Apple Watch z microLED, sugerując w styczniu, że urządzenie może pojawić się pod koniec 2024 roku. NIe mniej od tego czasu ramy czasowe Apple prawdopodobnie się zmieniły.

Tak wczesne plotki o urządzeniach, które przewidywane są za rok lub dwa bywają niewiarygodne pod względem terminu premiery, ponieważ Apple często musi przesuwać daty premier z powodu opóźnień w projektowaniu, pozyskiwaniu komponentów, produkcji i nie tylko.

Oczekuje się, że Apple Watch Ultra będzie pierwszym urządzeniem Apple wyposażonym w wyświetlacz microLED, ale Apple planuje w przyszłości wprowadzić tę technologię do iPhone’a i innych urządzeń.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx