sobota, 2 lipca

air-pods

Po potwierdzeniu, że Apple opóźni sprzedaż swoich bezprzewodowych słuchawek „AirPods” z planowanego startu sprzedaży na koniec października, źródła z łańcucha dostaw szacują, że data premiery może nastąpić nawet w styczniu 2017 roku. Pierwotnie szacowano, że może to być końcówka tego roku, aby móc napędzić sprzedaż okresem przedświątecznym.

Wiadomość pochodzi z chińskiego Economic Daily News, który przytacza obserwatorów rynku twierdzących, że dostawca AirPods, firma Inventec zanotuje wzrost zysku w styczniu, ze względu na nową datą premiery urządzenia.

Apple pierwotnie planowałwypuścić AirPods pod koniec października, ale odciągnął wydanie. Oczekuje się, że Inventec zacznie wysyłkę AirPods w styczniu 2017 roku, informuje gazeta.

Powiązanie między Inventec a AirPods po raz pierwszy pojawiło się w raporcie analityka KGI Securities Ming-Chi Kuo we wrześniu. Apple wkrótce potem zaprezentował urządzenie podczas swojej wrześniowej konferencji związanej z premierą iPhone’a 7 gdzie potwierdził, że słuchawki są w stanie odtwarzać do 5 godzin muzyki i wysokiej jakości dźwięku poprzez „płynne i automatyczne połączenie” pomiędzy urządzeniami, a także etui ładujące dzięki któremu są one w stanie wytrzymać do 24 bez ładowania.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx