poniedziałek, 11 grudnia

Sklep internetowy Apple rozpoczął sprzedaż monitora LG UltraFine 4K o przekątnej 23,7 cala, który zastępuje dostępne wcześniej wyświetlacze 4K i 5K firmy LG. Nowy wyświetlacz został wyceniony na 3 249 złotych.

Apple zaczął oferować wyświetlacze LG UltraFine 4K i 5K wraz z MacBookiem Pro 2016, ale od tego czasu przestał sprzedawać oba te modele. Nowy wyświetlacz o przekątnej 23,7 cala ma rozdzielczość 3840 x 2160, czyli mniejszą niż rozdzielczość 4096 x 2304 w poprzednim 21,5-calowym modelu 4K firmy LG, ale nadal jest uważany za rozdzielczość Ultra HD.

Zmodernizowany monitor LG UltraFine 4K, zaprojektowany z myślą o projektowaniu, wygląda podobnie jak poprzednie modele 4K i 5K z prostym czarnym korpusem z tworzywa sztucznego. Posiada szeroką gamę kolorów P3 dla żywych, realistycznych kolorów i jasność 500 nitów.

Monitor UltraFine 4K podłączony do MacBooka lub MacBooka Pro dostarczonym w zestawie przewodem Thunderbolt 3 umożliwia jednoczesne przesyłanie wideo w rozdzielczości 4K, dźwięku i danych oraz – w tym samym czasie – zasilanie MacBooka lub MacBooka Pro mocą nawet 85 W. Posiada dwa porty Thunderbolt 3, co stanowi ulepszenie w stosunku do pojedynczego portu w poprzednich modelach.

Dzięki dwóm portom Thunderbolt 3 możliwe jest łączenie łańcuchowe innych akcesoriów Thunderbolt 3 (lub drugiego monitora) za pomocą jednego połączenia. Istnieją również trzy porty USB-C i wbudowane głośniki stereo.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx