środa, 29 czerwca

Scanner Pro_Readdle

Popularna aplikacja do skanowania dokumentów Scanner Pro firmy Readdle została ogłoszona przez Apple pierwszą aplikacją tygodnia, w wyniku czego, przez cały pierwszy tydzień 2014 roku będzie dostępna za darmo. To pierwszy raz od jej premiery w 2011 kiedy to możemy ją pobrać całkowicie za darmo.

Scanner Pro jest jedną z najlepiej ocenianych aplikacji skanujących w App Store i została zaprojektowana, aby zmienić iPhone’a lub iPada w przenośny skaner do dokumentów, rachunków, notatek, zdjęć i wielu więcej zastosowań. Aplikacja usuwa cienie, wyostrza skan i poprawia perspektywę aby uczynić skanowany dokument jak najbardziej czytelnym. Aplikacja posiada również funkcję wykrywania krawędzi w celu stworzenia szybkiego i dokładnego skanu, a docelowe pliki przechowuje w postaci plików PDF, które mogą być przesłane do Dropboxa, Google Drive, Evernote, wysłane mailem lub wydrukowane.

Choć Scanner Pro bywał już przeceniany w promocji do 1,79 Euro, to jego podstawowa cena wynosi 5,99 Euro. To jedyna do tej pory okazja by móc ją pobrać z App Store za darmo.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx