piątek, 25 września

iWatch

Każdy z nas spodziewa się czegoś nowego i przełomowego od Apple w 2014 roku. Tim Cook zapowiedział, że Apple planuje wprowadzić w tym roku nową kategorię produktów oraz, że Apple ma „wielkie plany” na nadchodzący rok.

Wiele uwagi skupia się na długo wyczekiwanym urządzeniu ‚iWatch’ firmy Apple. Teraz kolejny raport DigiTimes twierdzi, że problemy z końcową obróbką powierzchniową obudowy iWatch powoduje niską wydajność początkowej produkcji.

Części wykonane przy użyciu procesu MIM (metal injection molded ) czyli formowania wtryskowego są coraz częściej wykorzystywane w urządzeniach zewnętrznych, gdzie precyzyjne wykończenie jest kluczowe. Wiemy, że Apple ma bardzo wysokie standardy dla wszystkich swoich produktów, więc nie jest zupełnie absurdalne, aby wyobrazić sobie, że urządzenia firmy Apple nie odpowiadające ich oczekiwaniom są odrzucane.

Jednak zupełnie nie mamy pojęcia, jak iWatch od Apple może wyglądać, z czego będzie wykonany lub czy w ogóle jest już produkowany. DigiTimes ma średnią reputację, jeśli chodzi o plotki związane z urządzeniami Apple, mimo że za każdym razem powołują się na informacje z „głównego łańcucha dostaw”.

Czy spodziewacie się zobaczyć iWatch w tym roku? Ja bardzo go wyczekuję i jeśli będzie wyglądał tak dobrze jak wiele wcześniejszych koncepcji i nie odstraszy ceną to będę pierwszy, który złoży na niego zamówienie.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx
()
x