czwartek, 13 czerwca

Firma Satechi ogłosiła dziś wprowadzenie na rynek swojego nowego urządzenia Quatro Wireless Power Bank, który oferuje bezprzewodowe i przenośne opcje ładowania iPhone’a, AirPods i Apple Watch.

Quatro Wireless Power Bank to mała, bezprzewodowa podstawka do ładowania, która pomieści iPhone’a, AirPods lub AirPods Pro, a także ma wbudowany krążek do ładowania Apple Watch. Podkładka ładująca zapewnia do 5 W mocy ładowania dla urządzeń z Qi i 2,5 W dla Apple Watch.

Quatro zawiera również port USB-A o mocy 12 W i port USB-C, których można używać do szybkiego ładowania iPhona, iPada Pro (obsługuje do 18 W) lub ładowania samego Quatro, gdy nie ma zasilania.

Satechi twierdzi, że jego powerbank o pojemności 10000 mAh został zaprojektowany z myślą o estetyce Apple i ma być kompaktowy, aby łatwo zmieścił się w torebce lub plecaku. Wskaźniki LED informują o poziomie naładowania urządzenia.

Quatro Wireless Power Bank można kupić na stronie internetowej Satechi za 100 USD, a dostawy rozpoczną się w połowie października. Klienci, którzy zamówią urządzenie teraz w przedsprzedaży mogą otrzymać rabat w wysokości 20 USD, korzystając z kodu promocyjnego QUATRO. Z czasem produkt powinien się też pojawić u naszych polskich przedstawicieli.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx