sobota, 1 kwietnia

Samsung ogłosił wprowadzenie na rynek przenośnego dysku T7 Shield, najnowszego dodatku do swojej oferty przenośnych dysków SSD. T7 Shield został zaprojektowany jako najbardziej odporny na uszkodzenia dysk SSD firmy Samsung, o zwiększonej trwałości do użytku zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz.

T7 Shield ma wodoodporną aluminiową obudowę IP65, która jest w stanie wytrzymać deszcz i kurz, a także zapewnia odporność na zgniatanie i ochronę przed upadkami z wysokości do 3 metrów.

Gumowana obudowa zewnętrzna otacza aluminium, aby zapewnić bezpieczeństwo dysku SSD, a ponieważ ma rozmiar wizytówki, idealnie nadaje się do użytku podczas podróży. Występuje w kolorze czarnym, beżowym i niebieskim.

T7 Shield oferuje prędkość odczytu do 1050 MB/s i prędkość zapisu do 1000 MB/s, która według Samsunga jest ponad 1,9 razy szybsza niż przenośne dyski SSD z interfejsem SATA.

Według Samsunga, T7 Shield jest kompatybilny z komputerami Mac, PC, laptopami, urządzeniami mobilnymi, konsolami do gier i nie tylko i dostępne są w pojemności 1 TB i 2 TB. Już wkrótce będzie można je zamówić w internetowym sklepie Samsunga.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx