sobota, 22 czerwca

Pomimo odejścia z firmy w 2019 roku, były główny projektant Apple, Jony Ive, pomógł zaprojektować nowy 24-calowy komputer iMac wynika ze wzmianki w recenzji nowego komputera stacjonarnego opublikowanej przez Wired.

Jony Ive dość niespodziewanie podjął decyzję o opuszczeniu Apple w 2019 roku, aby założyć własną, niezależną firmę projektową, której jednym z klientów byłby Apple. Podczas swojej pracy w Apple Ive nadzorował rozwój i projektowanie rewolucyjnych produktów, w tym iPhone’a, iPada, iPoda, MacBooka i iMaca.

Apple potwierdził Wired, że Ive rzeczywiście pracował nad nowym komputerem iMac, ale powstrzymał się od potwierdzenia lub zaprzeczenia, czy jego własna firma, LoveFrom, pomagała Apple w projektowaniu komputera po jego odejściu z firmy. Zatem nie wiemy do końca czy pracował nad nim będąc jeszcze w Apple, czy już po opuszczeniu firmy.

24-calowy iMac to pierwsza od lat przeprojektowana wersja tego komputera charakteryzująca się znacznie cieńszą konstrukcją, nowym chipem M1 Apple i dostępnością w siedmiu żywych kolorach.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx