środa, 29 czerwca

Balogh-iwatch

Według źródeł łańcucha dostaw cytowanych przez China Times, dostawcy Apple rozpoczęli już pierwszą próbną produkcją zegarka iWatch, przymierzając się do potencjalnej premiery urządzenia na drugą połowę 2014 roku.

Nawiązując do wcześniejszych sprawozdań analityka Ming-Chi Kuo, witryna sugeruje również, że iWatch będzie skorzystać z systemu SIP (System-in-Package), który umożliwia umieszczenie kilku chipów na jednym module. Może to pozwolić Apple na upchnięcie wielu czujników, o których słyszeliśmy w plotkach w mały rozmiar urządzenia, utrzymując całość na tyle małą, by była wygodna do noszenia na nadgarstku.

Pogłoski wskazują, że iWatch będzie zawierał kilka różnych czujników biometrycznych, pozwalających na śledzenie statystyk związanych ze zdrowiem, takich jak tętno, jakość snu, ruchu i więcej. Czujniki będą agregować dane, które będą przechowywane w prawdopodobnej aplikacji „Healthbook” dołączonej do iOS 8.

Oprócz czujników zdrowotnych, iWatch będzie prawdopodobnie działać podobnie jak inne inteligentne zegarki na rynku, integrując się z iPhone’em i iPadem w celu otrzymywania powiadomień i szybkiego dostępu do często używanych aplikacji i usług.

Oczekuje się, że iWatch będzie dostępny w sprzedaży w dwóch różnych rozmiarach, aby dopasować się do różnych wielkościach nadgarstków. Według ostatnich doniesień, iWatch Apple może zostać zaprezentowany już we wrześniu, jednak ostateczna data wciąż pozostaje niejasna.

[contentblock id=1 img=iframe.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx