sobota, 22 czerwca

lunecase1

Ukraińska firma Concepter zadebiutowała dziś w serwie Kickstarter nowym projektem o nazwie Lunecase, nową obudową dla iPhone’a, który wykorzystuje fale elektromagnetyczne emitowane z iPhone do wykrywania i ostrzegania użytkowników, gdy ktoś do nas napisze lub zadzwoni.

Lunecase nie wymaga baterii, ani dodatkowego połączenia z telefonem. Jest w stanie określić, kiedy iPhone odbiera wiadomości SMS lub połączenie telefoniczne i poprzez podświetlanie odpowiednich diod z tyłu telefonu tworzy powiadomienie wizualne.

Obudowa jest na tyle sprytna, że odróżnia dwa rodzaje powiadomień, a diody LED w obudowie zasilane są energią emitowaną przez samego iPhone’a. Eliminując potrzebę stosowania baterii Lunecase pozwala zachować tradycyjną, cienką formę obudowy. Lunecase początkowo pokazany został na tegorocznych targach CES 2014, gdzie zyskał pozytywne przyjęcie.

4f0b9391761ced1b05940524afc2e287_large

Obecnie Concepter tworzy Lunecases dla iPhone’a 5/5S i iPhone’a 5C. Ograniczoną liczbę czarnych obudów Lunecases można wstępnie zamówić w serwisie Kickstarter za 30 dolarów, a biały Lunecase również dostępny dla iPhone’a 5/5S za 39 dolarów. Spersonalizowany grawerunek jest możliwy za 99 dolarów. Oczekuje się, że wysyłka wszystkich obudów Lunecases rozpocznie się w sierpniu 2014 roku.

[contentblock id=1 img=iframe.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx