wtorek, 25 czerwca

Podczas weekendowego Tokyo Game Show firma Capcom ogłosiła, że gra Resident Evil Village zostanie wydana na iPhone’a 15 Pro i iPada 30 października.

Podczas wydarzenia Capcom ujawnił także ceny mobilnych wersji Resident Evil 4 Remake i Resident Evil Village. Chociaż uruchomienie obu gier jest bezpłatne, aby odblokować pełne jej możliwości, wymagane będą zakupy w aplikacji odpowiednio za 319 złotych i 133,99 złotych.

W App Store rozpoczęły się zamówienia przedpremierowe na Resident Evil 4 Remake, w której nadal widnieje informacja że gra pojawi się 31 grudnia 2023 roku. Obie gry będą obsługiwać sterowanie na ekranie, kontrolery gier, technologię wielodotykową, HDR i nie tylko.

Apple zaprezentował obie gry podczas tegorocznej prezentacji iPhone’a 15 Pro. ‌iPhone 15 Pro‌ i ‌iPhone 15 Pro‌ Max są zasilane przez czip A17 Pro wyposażony w zupełnie nowy procesor graficzny z przyspieszeniem ray tracingu, dzięki czemu można grać w gry przeniesione z konsol na iPhonie z niemal równoważną wydajnością.

Od czasu konferencji poświęconej iPhone’owi 15‌ Capcom potwierdził, że Resident Evil 4 Remake pojawi się na urządzeniach z systemem macOS i iPadOS z procesorem M1 lub nowszym. Resident Evil Village jest już dostępny na macOS, więc wersja na iOS i iPadOS będzie niezależnym zakupem. Wszystko wskazuje zatem na to, że Resident Evil 4 będzie zapewniał wzajemną progresję na systemach iOS, iPadOS i macOS, natomiast Resident Evil Village będzie zapewniał wzajemną progresję wyłącznie na iPadOS i iOS.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx